2019-05-07 - 2019-05-09

European Seafood Global 2019

parodų centras Brussels Expo

Briuselis, Belgija

European Seafood Global 2019

UAB ,,AUTARĖ” kviečia aplankyti didžiausią pasaulinę žuvies produktų, perdirbimo, prekybos, logistikos, pakuočių parodoje Briuselyje (Belgijoje)

plačiau apie parodą rasite čia: http://www.seafoodexpo.com/global/ )

Europien Seafood Global – Tarptautinė žuvų ir jūros produktų paroda yra pati didžiausia ir svarbiausia tokio tipo paroda Europoje ir labai svarbi pasauliniu mastu. Kartu su paroda vyksta Seafood processing Global. Šioje parodoje savo produkciją pristato ir su naujovėmis supažindina Europos Sąjungos ir viso pasaulio valstybės – tiek besivystančios, tiek išsivysčiusios šalys – žuvininkystės produktų gamintojai ir perdirbėjai. Kasmet ši paroda pritraukia minias žmonių.  2017 metų parodoje savo produktus, paslaugas pristatė  1761 įmonių, ją aplankė virš 26 000 savo srities profesionalų iš įvairių pasaulio valstybių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Šviežia žuvis ir jūros gėrybės; Šaldyta žuvis ir jūros gėrybės; Perdirbti, supakuoti  žuvies produktai ir jūros gėrybės; Perdirbimo ir pakavimo įranga; Ekspeditoriai ir logistikos paslaugos; Jūros gėrybių pramonės paslaugų tiekėjai.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.