2020-10-20 - 2021-04-10

EXPO DUBAI 2020

Dubai Exhibition Centre

Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

EXPO DUBAI 2020

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus apsilankyti pasaulinėje parodoje Dubajuje, (JAE)

Plačiau apie šią parodą rasite čia: https://www.expo2020dubai.com/en/discover

„Discover Expo 2020“ – didžiausias įvykis, kada nors surengtas arabų pasaulyje, kuris pasveikins 190 dalyvaujančių šalių ir milijonus lankytojų iš viso pasaulio. Čia jie patirs šiltą JAE svetingumą ir vertybes – įtraukimą, toleranciją ir bendradarbiavimą. Pasaulinės parodos pamatas – jaunimas. Štai kodėl „Expo 2020“ siekia sukurti prasmingą palikimą, kuris bus naudingas ateinančioms kartoms tiek JAE, tiek pasaulyje, apimantis viską nuo naujovių ir architektūros iki draugystės ir verslo galimybių. 190 šalių paviljonai su pasakojimai iš įvairių pasaulio kraštų. Tai gali pakeisti tai, kaip matote pasaulį. Su kiekviena diena parodoje „Expo 2020“ bus laikas kurti prisiminimus, užmegzti ryšį ir būti ateities dalimi.
Maistas. Muzika. Technika. Kultūra. Kūrybiškumas
Ir tai tik pradžia.

ATRADIMAS: proto sujungimas, ateities kūrimas – siekiama užmegzti partnerystę ir įkvėpti idėjas, kurios kels rytojaus pasaulį.

Atidaryti žemėlapį
>

PARODOS TEMOS:

Galimybė – visi turime galią formuoti ateitį. „Expo 2020“ tikslas yra atrakinti šį potencialą įvairiais būdais, pavyzdžiui, remti socialinių problemų sprendimus naudojant „Expo Live“ programą ir supažindinti lankytojus su naujomis idėjomis, kurios juos įkvepia veikti.

Judumas – kai įgaliname protingesnį žinių, idėjų ir prekių judėjimą, atsiskleidžia naujų galimybių pasaulis. „Expo 2020“ apžvelgia, kaip tai padėjo mums ištirti naujas ribas ir kaip žmonija daro skaitmeninį ryšį.

Tvarumas – niekada nebuvo toks kritiškas, kad reikia gyventi pusiausvyroje su pasauliu, kuriame gyvename. „Expo 2020“ siūlo alternatyvius maisto, vandens, švarios ir atsinaujinančios energijos šaltinius ir ragina mus visus iš naujo įvertinti, kaip galime išsaugoti planetą.

„Expo 2020“  siekia integruoti tvarumą į visus parodos aspektus, įtraukti jį į renginio DNR ir sustiprinti jį. Parodos organizatoriai skelbia, jog norėdami sukurti geresnį pasaulį, turime naudotis savo galva ir širdimi. „Expo 2020 Dubai“ siūlomos temos padeda mums kartu nukeliauti į šią kelionę.

 

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.