2019-11-11 - 2019-11-14

FABTECH International & AWS Welding Show 2019

parodų centras Georgia World Congress Center

Atlanta, Jungtinės Amerikos Valstijos

FABTECH International & AWS Welding Show 2019

UAB “Autarė” kviečia apsilankyti tarptautinėje formavimo ir suvirinimo parodoje Atlantoje, Džordžijos valstijoje (Jungtinėse Amerikos Valstijose)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.fabtechexpo.com/)

FABTECH International & AWS Welding Show 2019 – tarptautinė formavimo ir suvirinimo paroda, vykstanti kasmet, nuo 1981 m. Dalyviai ir lankytojai šioje parodoje turės galimybę sekti pramonės plėtros tendencijas, dalintis savo patirtimi, ištirti galimas naujoves ir pristatyti savo produktus ir paslaugas. Taip pat, bus eksponuojama įvairi pažangių technologijų įranga ir mechanizmai, skirti metalo formavimui ir suvirinimui. Čia 2019 metais žadama, kad dalyvaus virš 2 000 dalyvių, kurie užims 750 000 m2 plotą ir apsilankys virš 60 000 lankytojų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Lenkimo įrenginiai; Lankstymo įrenginiai; Spiralių apdorojimas; Kontrolės ir kompiuterinės sistemos; Pjovimas; Apdaila; Lazeriai; Medžiagų tvarkymas; Plokščių ir struktūrinė gamyba; Štampavimas; Perforavimas; Valcavimo sistemos; Saugos įranga; Vamzdžių technologija; Suvirinimas.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.