2019-03-22 - 2019-03-25

FOR GARDEN 2019

parodų centras PVA EXPO PRAHA

Praha, Čekija

FOR GARDEN 2019

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti nacionalinėje kraštovaizdžio, sodininkystės, sodo baldų ir įrankių parodoje Prahoje (Čekijos Respublikoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://for-garden.cz/en/)

 FOR GARDEN 2019– tai nacionalinė kraštovaizdžio, sodininkystės, sodo baldų ir įrankių paroda, vykstanti kiekvienais metais kartu su dar keliomis panašaus pobūdžio parodomis. FOR GARDEN pirmą kartą surengta dar 2007 metais. Praeitais metais vykusioje parodoje savo paslaugas ir įvairius produktus pristatė daugiau nei 140 įvairių sektorių gamintojų bei prekybininkų, o parodą aplankiusiųjų lankytojų skaičius siekė net 34 384. Tai 4 dienas vykstanti mugė, kuri kiekvienais metais pritraukia vis daugiau ir daugiau įvairių sferų dalyvių bei lankytojų iš viso pasaulio.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Sodo architektūra; Funkcionali sodo įranga; Sodo reikmenys; Sodo apšvietimas; Floristika; Pavėsinės; Sodo technika /mechanizavimas; Sodo įrankiai; Darbo priemonės ir drabužiai; Finansavimas; Lizingas ir draudimas; Asociacijos, federacijos, mokyklos, mokymo centrai, profesinė literatūra ir internetiniai puslapiai, programinė įranga.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.