2019-11-28 - 2019-12-01

Growtech Eurasia 2019

parodų centras Antalya Expo Center

Antalija, Turkija

Growtech Eurasia 2019

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje šiltnamių, žemės ūkio technikos ir technologijų mugėje Antalijoje (Turkijoje)

(Daugiau apie parodą sužinosite: http://growtech.com.tr/en/)

Growtech Eurasia 2019 –  tai tarptautinė šiltnamių, augalų ir daržovių priežiūros, žemės ūkio ir naujausių technologijų paroda vykstanti kasmet nuo 2000 metų.

2017 metais parodoje dalyvavo 446 savo produktus ir paslaugas pristatantys dalyviai. Prekybos šou dalyviai užėmė 21260 m2. plotą. Galimybe dalyvauti „Growtech Eurasia” ir sužinoti apie naujausias ūkininkavimo technologijas pasinaudojo 70238 lankytojai.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

ŽEMĖS ŪKIS IR ŠILTNAMIAI: Šiltnamio technologijos; Plastikas ir kitos medžiagos; Augalų priežiūra; Daržovių auginimas; Auginimo aplinka; Augalų apsauga; Danga; Žemės ūkio technika; Produktų gamyba ir pakavimas; Oro tarša; Automatikos sistemos; Daržovių sėklos; Lauko augalai; Aklimatizacija; Šiltnamių automatinės sistemos; Augalų vystymasis; Laistymo sistemos ir siurbliai; Vaisių darželiai; Bitės.

GĖLĖS: Gėlių šiltnamiai; Skintos gėlės; Dekoratyvinės gėlės; Importas ir eksportas; Medelynai; Sodo puošmenos; Dekoratyviniai augalai; Sėklos ir daigai.

PASLAUGOS: Finansai; Tyrimai; Rinkodara; Konsultavimas; Spauda; Projektai; Laboratorija; Biologinė apsauga; Dovanos.

 

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.