2019-04-13 - 2019-04-16

HKTDC Hong Kong Electronics Fair 2019

Honkongo konferencijų ir parodų centras

Honkongas

HKTDC Hong Kong Electronics Fair 2019

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje elektronikos mugėje Honkonge.

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.hktdc.com/fair/hkelectronicsfairse-en/HKTDC-Hong-Kong-Electronics-Fair-Spring-Edition.html)

HKTDC Hong Kong Electronics Fair (Spring Edition) 2019 – tai kiekvienais metais vykstanti tarptautinio masto elektronikos mugė Honkonge, rengiama nuo pat 2004 metų kartu su HKTDC International ICT Expo paroda. 2018 metais vykusioje elektronikos mugėje savo paslaugas bei produktus, įspūdingai pristatė 2940 dalyvių iš 20 skirtingų pasaulio šalių, o apsilankė 65,870 lankytojai iš 128 šalių ir regionų.

Didžiausia elektronikos mugė organizuojama HKTDC (Honkongo prekybos plėtros vadovų taryba ir parodų departamentas). Šioje mugėje pristatomi visi elektronikos produktai ir paslaugos, tokios kaip audiovizualiniai produktai, firminė elektronika, ekologiški produktai, pakavimo ir dizaino, navigacijos sistemos, naujausi išradimai, telekomunikacijų produktai ir bandymai bei apžiūros ir sertifikavimo paslaugos.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Garso ir vaizdo, skaitmeninio vaizdavimo, elektroniniai priedai; Elektroniniai žaidimai; Elektronikos gamybos paslaugos (EMS); Elektroninių dalių ir komponentų bei gamybos technologijos; Sveikatos priežiūros elektronika; Buitinė technika; Transporto priemonės elektronika ir navigacijos sistemos; Biuro automatizavimo įranga; Asmeninių elektronikos prietaisų, apsaugos ir saugojimo sprendimai; Saugumo produktai; Telekomunikacijų produktai (bandymai, apžiūra ir sertifikavimas); Prekybos paslaugos.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.