2019-10-18 - 2019-10-20

I LOVE ME 2019

Messukeskus

Helsinkis, Suomija

I LOVE ME 2019

VERSLO kelionių organizatorius “Autarė” kviečia Jus dalyvauti nacionalinėje sveikatos, mados, grožio, natūralių produktų bei juvelyrikos parodoje Helsinkyje (Suomijoje) I LOVE ME 2019

(daugiau apie parodą sužinosite: http://iloveme.messukeskus.com/)

Paroda I love me 2019 – tai viena didžiausia grožio ir sveikatos mugė Šiaurės Europoje. Pirmą kartą mugė pasirodė 1997 metais ir vyksta vieną kartą per metus. Renginys skirtas plėtoti įvairius pramonės sektorius bei užtikrinti mados bei sveikatos pažangą tiek Suomijoje, tiek užsienio šalyse. 2016 metais parodoje dalyvavo 504 įvairių įmonių atstovai pristatantys savo paslaugas ir produktus. Prekybos šou dalyviai užėmė 10 006 m2. plotą. Galimybe dalyvauti „I love me” ir informuoti save apie naujausias grožio bei mados tendencijas pasinaudojo 54 142 lankytojai.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Anti – senėjimas; Ekologija; Intymios sveikatos priežiūros produktai; Organizacijos ir asociacijos; Sportas; Ramybės oazės; Alternatyvi sveikatos sritis; Medicininis konsultavimas; Klinikos/ligoninės; Žiniasklaida; Kiti sveikatos priežiūros produktai ir paslaugos; Sveika mityba; Moteriškas apatinis trikotažas; Aksesuarai; Vakarinės suknelės ir kostiumai; Akiniai ir rėmeliai; Batai; Rankinės; Laikrodžiai; Juvelyriniai dirbiniai; Vaikiški drabužiai; Jaunimo drabužiai; Gatvės mada; Žiniasklaida; Vyriški/moteriški drabužiai; Stilistų paslaugos; Spalvų ir stiliaus analizė; Profesionalus grožis;Estetinė chirurgija; Plaukų priežiūra; Vakarinis veido kremas ir kūno priežiūros produktai; Grožio salonai; Dienos SPA; Grožio procedūros; Rankų ir kojų nagai; Natūralios kosmetikos priemonės; Auskarų vėrimo ir tatuiruočių darymo paslaugos; Aromatai; Dovanos; Papuošalai; Laikrodžiai; Aukso, sidabro, deimantų papuošalai.

 

 

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.

change

Norite dalyvauti šioje parodoje?

Žiūrėti