2020-04-22 - 2020-04-24

ifia & HFE JAPAN 2020

Tokyo Big Sight

Tokijas, Japonija

ifia & HFE JAPAN 2020

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje sveiko maisto, maisto ingredientų ir priedų parodoje Tokijuje (Japonijoje)

(Plačiau apie parodą skaitykite: http://www.ifiajapan.com/en )

ifia / HFE Japan 2020– tai pirmaujanti funkcinio maisto, ingredientų ir priedų paroda Japonijoje. Šis trijų dienų renginys sujungia daugiau nei 32 000 gamintojų ir tiekėjų iš visų maisto pramonės sričių, kuriame siekiama ištirti industrijos siūlomas naujas galimybes ir atsirinkti naujausius produktus, technikas ir technologijas. 2019 metų parodoje dalyvavo 381 eksponentai, o apsilankė daugiau nei 36 200 žmonių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Antioksidantų gamintojai; Grūdiniai produktai; Aminorūgštys; Kvapiosios medžiagos; Konditerijos ingredientai; Dietiniai maisto produktai; Kiaušinių produktai; Riebalai ir eteriniai aliejai; Skaidulinės medžiagos; Maisto saugos ir bandymo įranga; Maisto papildai; Vaisiai ir daržovės; Sveikos mitybos produktai ir gėrimai; Sultys; Mažo kaloringumo maistas; Sojos produktai; Mėsos ir žuvies produktai; Organiniai produktai; konservantai; Baltymai; Prieskoniai; Krakmolai; Saldikliai; Arbatos ir žolelės; Vitaminai ir papildai, Mielės.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.