2022-07-18 - 2022-07-22

INTERFORST 2022

parodų centras Messe München

Miunchenas, Vokietija

INTERFORST 2022

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje miškininkystės ir medienos technologijų parodoje, Miunchene (Vokietijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.interforst.de/)

INTERFORST 2022 – tai tarptautinė miškininkystės ir medienos technologijų paroda, kuri vyksta kas ketverius metus nuo 1970 metų. INTERFORST parodoje 2018 metais dalyvavo 451 dalyviai iš 27 pasaulio šalių ir užėmė 39 704 m2 plotą. Čia apsilankė 48 879 lankytojai.

Pagrindiniai parodos sektoriaiMiškų apželdinimas ir priežiūra (miško paruošimas, sėklos, apželdinimas, dirvožemio paruošimas, tręšimas, sodinukai, medžiai, jų genėjimas, medelynai, Kalėdų eglių auginimas); Miško priežiūra ir apsauga (mašinos, įrengimai, miškų priežiūros medžiagos, gaisrų stebėsena, gesinimas, žalos fiksavimas, tarša, medžių genėjimas); Auginimas ir derliaus nuėmimasMedienos krovimas, sandėliavimas, miško kelių tvarkymas (mašinos, įrenginiai, kelių tiesimas, priežiūra, ženklinimas); Miškovežiai ir kitos transporto priemonės; Medienos apdirbimas (įranga, lentpjūvių technologijos, metalo detektoriai ir kt.); Energijos gavyba; Miškų žemėlapiai, geodezija, GPS sistemos; Darbo sauga (įrankiai, drabučiai, pirmoji pagalba ir kt.); Naudota technika.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.