2019-03-15 - 2019-03-17

INVENTA 2019

Karlsruher Messe parodų centras

Reinštetenas, Vokietija

INVENTA 2019

UAB “AUTARĖ” Kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje statybų pramonės, baldų, interjero dizaino bei sodinikystės  parodoje Rheinstetten(Vokietijoje)

(plačiau apie parodą rasite čia : https://www.inventa.info/website/home/index.jsp

Inventa 2019 – tai tarptautinė statybų pramonės, baldų  ir interjero dizaino paroda vykstanti kasmet nuo 1992-ųjų metų.Ši paroda- viena iš pirmaujančių prekybos platformų Vokietijoje, apimantį platų namų apyvokos sektorių, statybą, interjero dizainą, sodininkystę ir netgi žemės ūkio sektorių. Šioje parodoje daug dėmesio skiriama energijos efektyvumui, statybų projektų plėtrai ir ekologiškai statybai, taigi čia dalyvaus daugybė šio sektoriaus specialistų, kurie pasakos apie ekologiškų statybų naudą. Kvalifikuoti specialistai pristatys savo produktus ir dalinsis naudinga informacija, taigi nepraleiskite progos ir apsilankykite INVENTA parodoje, nes tai gali būti pirmasis žingsnis į jūsų sėkmingą verslo plėtrą!
2017 m. šioje parodoje dalyvavo apie 413 dalyviai, parodą aplankė 30 100 lankytojų, o parodos plotas siekė 15 000 kv.m.

Pagrindiniai parodų sektoriai: Žemės ūkis; Miškininkystė; Sodininkystė; Žuvininkystė; Statybos technologijos ir įranga; Baldai; Interjero dizainas; Sodo baldai; Elektros energijos tiekimas; Atsinaujinantys energijos šaltiniai; Langai; Durys; Surenkamieji namai; Kaminai; Laiptai; Apšvietimo įranga.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.