2019-05-27 - 2019-05-31

LIGNA 2019

parodų centras Hannover Exhibition Grounds Messegelände

Hanoveris, Vokietija

LIGNA 2019

UAB „Autarė kviečia apsilankyti pasaulyje pirmaujančioje miškininkystės, baldų ir medienos pramonės parodoje Hanoveryje (Vokietijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.ligna.de/home)

LIGNA 2018 – tai pasaulyje pirmaujanti miškininkystės, baldų ir medienos pramonės paroda vykstanti kas dvejus metus. Ji rengiama nuo 1975 metų, todėl yra pakankamai stipriai įsitvirtinusi tarp kitų tokio pobūdžio parodų visoje Vokietijoje. Preliminariais organizatorių duomenimis 2017 metais vykusioje LIGNA parodoje apsilankė išties įspūdingas lankytojų skaičius – 93,000. Savo naujausius produktus bei paslaugas šiai gausiai lankytojų auditorijai pristatė daugiau nei 1,500 dalyviai, į parodą atvyko 42,000 svečių iš skirtingų pasaulio šalių bei regionų. Dalyvavimas šioje parodoje ne tik puiki galimybė pristatyti savo gaminius bei produkciją lankytojams, bet ir puiki proga užmegzti naudingus verslo kontaktus bei pasidalinti turima patirtimi.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Baldų gamyba; Miškininkystė; Lentpjūvės technologija; Medienos darbai; Energija iš medienos; Medienos skydų ir faneros gamyba.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.