2020-09-30 - 2020-10-03

Marmo + Mac Verona 2020

Parodų centre Veronafiere

Verona, Italija

Marmo + Mac Verona 2020

Verslo kelionių organizatorius „AUTARĖ“ kviečia apsilankyti tarptautinėje natūralių akmenų, dizaino ir technologijų parodoje Veronoje, Italijoje.

Marmomacc Verona 2020 –  yra pirmaujanti pasaulinė natūralių akmenų industrijos paroda, kurioje susirenka visa šios industrijos tiekimo grandinė: nuo žaliavos iki pusiau apdirbtų ir gatavų gaminių, nuo mašinų ir technologijų apdirbimo iki architektūros ir dizaino akmenų. Kaip pagrindinis tarptautinis susitikimas, skirtas visiems akmenų industrijos atstovams, ši parodą idialiai tinka profesionaliems atsinaujinimams šioje srityje. Taip par renginio metu bus pradangiausių akmenų, apdirbtų profesionalų, ekspozicija. 2018 metais parodoje sudalyvavo 1,636 dalyvių iš 56 šalių, o parodą aplankė 67,928 svečių iš 147 skirtingų pasaulio šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: granitas, marmuras, plytelės, specialios formos medžiagos, plokštės ir blokai, akmens drožiniai , sodo akmenys, dirbtinio akmens gaminiai; akmens gavybos įranga, akmens apdirbimo mašinos, poliruokliai, cheminės technologijos ir akmens priežiūros įranga, moksliniai tyrimai, profesionalūs žurnalai.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.