2019-12-05 - 2019-12-08

Pferd & Jagd 2019

parodų centras Hannover Exhibition Centre

Hanoveris, Vokietija

Pferd & Jagd 2019

UAB “AUTARĖ”kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje didžiausioje Europos žirgų sporto, medžioklės ir žvejybos mugėje Hanoveryje (Vokietijoje)

(Daugiau apie parodą sužinosite: http://www.pferd-und-jagd-messe.de/pj_home_de)

Pferd & Jagd 2019– tai viena didžiausia tarptautinė žirgų sporto, medžioklės ir žvejybos  paroda vykstanti Hanoveryje kasmet jau 1981 metų.

2016 metais parodoje dalyvavo 878 savo produktus ir paslaugas pristatantys dalyviai. Prekybos šou dalyviai užėmė 26850 m2. plotą. Galimybe dalyvauti „Pferd & Jagd ” pasinaudojo 94 990 lankytojų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Jojimo sporto reikmenys; Jojimo apranga; Arklidžių statyba ir jojimo salės; Įranga; Turnyrai ir sportiniai reikmenys; Visureigiai; Žemės ūkio transporto priemonės; Priekabos ir arklių vežėjai; Pašarai; Techninė šėrimo įranga; Žirgų veisimas; Jojimas; Arklių priežiūra ir sveikata; Kaustymas ir kanopų priežiūra; Ganyklų priežiūra; Medžioklės reikmenys ir drabužiai; Medžiokliniai ginklai; Medžioklės peiliai; Stendai; Medžioklinės kelionės visame pasaulyje; Trofėjai; Šautuvai ir seifai; Medžioklė ir šaudymo mokyklos; Medžiojimo ypatybės; Viskas šunims; Šunų antkakliai ir pavadėliai; Šunų mokymas; Šunų drabužiai; Maistas; Medžiokliniai šunys; Žvejybos įrankiai; Žvejybos įranga ir apranga; Žvejybinės kelionės; Specializuota literatūra; Asociacijos ir klubai.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.