2019-05-29 - 2019-05-31

REKLAMA POLYGRAF 2019

parodų centras PVA EXPO PRAHA

Praha, Čekija

REKLAMA POLYGRAF 2019

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje reklamos paslaugų, marketingo ir žiniasklaidos parodoje bei grafikos meno, popieriaus ir pakavimo technologijų mugėje Prahoje (Čekijos Respublikoje).

(plačiau apie parodą rasite čia: http://reklama-fair.cz/en/)

REKLAMA POLYGRAF 2019 – tarptautinė reklamos paslaugų, marketingo ir žiniasklaidos paroda bei grafikos meno, popieriaus ir pakavimo technologijų mugė, vykstanti kasmet, nuo 1993m. Tai didžiausias tokio pobūdžio renginys Vidurio ir Rytų Europoje. Parodoje dalyvauja nuolatiniai pirmaujančių Čekijos ir užsienio šalių kompanijų gamintojai bei tiekėjai, kurie pristatys naujausias tendencijas, gamybos procesus ir pokyčius.

Pagrindiniai parodos ir mugės sektoriai: Ženklinimas; Didelio formato spausdinimo ir lauko reklamos; Reklamos ir dovanų straipsniai; Pardavimo skatinimas; Reklamos paslaugos; Spausdinimo mašinos; Spausdinimo medžiagos; Biuro prietaisai; Spausdinama ir elektroninė žiniasklaida; Prietaisai ir reikmenys reikalingi fotografijos pramonei; Reklama; Rinkodara; Knygos; Spauda; Pakavimas.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.