2019-11-30 - 2019-12-03

SALON SAVEURS DES PLAISIRS GOURMANDS 2019

parodų centras Espace Champerret

Paryžius, Prancūzija

SALON SAVEURS DES PLAISIRS GOURMANDS 2019

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti nacionalinėje maisto gamybos parodoje Paryžiuje (Prancūzijoje) (plačiau apie parodą rasite čia: http://www.salon-saveurs.com/)

Salon SAVEURS DES PLAISIRS gourmands 2019 – nacionalinė maisto gamybos paroda, vykstanti kasmet, nuo 1996m. Renginyje demonstruojamos įvairios prekės, paslaugos, kurios yra svarbios žemės ūkio sektoriuje. Taip pat, puiki galimybė pamatyti naujas maisto perdirbimo mašinas ir įrengimus, įvairias technologijas. Galėsite stebėti prancūziškos ir itališkos virtuvės ypatumus, šventinių patiekalų gamybą ir išgirsti patarimus iš pačių virtuvės šefų. Tai puiki paroda reikliems, išrankiems – gurmanams.
2017m. parodą aplankė 27096  lankytojai.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Maistas; Alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai; Vyno kultūra; Delikatesai; Mėsos produktai; Pieno produktai; Šaldyti ir atšaldyti maisto produktai; Švieži produktai; Jūros gėrybės; Jūros gėrybių apdorojimas; Įvairūs maisto ingredientai; Saldumynai; Konditerijos gaminiai; Maisto papildai; Kepyklų ir konditerijos įranga; Maisto apdorojimo mašinos ir įranga.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.