2020-12-08 - 2020-12-10

SFCHINA 2020

China Import and Export Fair Complex

Guangdžou, Kinija

SFCHINA 2020

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti Kinijos tarptautinėje specializuotoje paviršiaus apdailos ir dangos produktų parodoje Guangdžou (Kinijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.sfchina.net/2014/exh_en.htm)

SFCHINA 2020 – tai tarptautinėje Kinijos specializuota paviršiaus apdailos ir dangos produktų paroda, vykstanti kiekvienais metais.

Praeitų metų Kinijos tarptautinėje specializuotoje SFCHINA parodoje apsilankė daugiau negu 11 097 parodos lankytojų iš 38 pasaulio šalių, o savo paslaugas bei naujausius produktus pristatė 338 dalyvių. Parodos plotas apėmė 17 000 m2. Organizatoriai taip pat pabrėžia, jog tai jau patirtį turinti paroda, kuri pripažinta kaip itin veiksminga ir svarbi apdailos pramonės prekybos platforma visame pasaulyje.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Apdailos technologijos; Augalų, įrangos ir medžiagų: valymas, šlifavimas, vilkimas ir poliravimas, galvanizavimas; Konversijos dangos; Elektroforezinės dangos anotavimas metalu; Implantavimas / tapyba ant plastikų; Dulkių danga; Valymo tirpalai ir įranga; UV dangos ir įranga, antgaliai; Dengimas, dažymas ir dengimo produktai; Automobilių dažymo linijos, antikoroziniai dažai, orlaivių, architektūros ir statybos, automobilių dažai, automobilių apdaila, dažai laivams; Virtuvės dangos reikmenys; Elektros prietaisai ir pramoninės prekės; Inžinerija ir aptarnavimo paslaugos: konsultavimas, dulkių ir dūmų ištraukimas, nuotekų valymas, analizės ir kontrolės prietaisai, saugumas ir apsauga, e-komercija, leidiniai.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.