2019-05-07 - 2019-05-09

SMT Hybrid Packaging 2019

Messezentrum Nürnberg parodų centras

Niurnbergas, Vokietija

SMT Hybrid Packaging 2019

UAB  “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje sistemų integracijos į mikroelektroniką parodoje Niurnberge (Vokietijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.mesago.de/en/SMT/home.htm)

SMT Hybrid Packaging 2019 – tai tarptautinio mąsto, kiekvienų metų gegužę vykstanti paroda skirta apžvelgti sistemų integraciją į mikroelektroniką. Pirmą kartą sėkmingai surengta dar 1989 metais. 2017 metais vykusioje SMT Hybrid Packaging parodoje dalyvavo daugiau negu 15 000 lankytojų. Įvairias paslaugas ir įvairią produkciją pristatė daugiau nei 419 parodos dalyviai (daugiausia gamintojai bei tiekėjai) iš 28 skirtingų pasaulio šalių. Tai visoje Europoje pirmaujanti sistemų integracijos į mikroelektroniką paroda. Tai itin puiki vieta, kuri suteikia visą reikalingą informaciją apie naujausias tendencijas bei pokyčius elektronikos pramonėje.

Pagrindiniai parodos sektoriai:  SMD komponentai; Spausdintos plokštės; Mechanizmai ir įranga; Spausdintinių grandinių, automatinių komponentų įterpimo mašinos; Litavimo aparatai; Hibridinės schemos; Tikrinimo ir bandymo įranga (hibridiniai moduliai, pakavimas, storų ir plonasluoksnių technologijos, padėklai, medžiagos); Pažangios pakavimo technologijos.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.