2020-10-29 - 2020-10-31

TALLINN FOOD FEST 2020

Estonian Fairs Center

Talinas, Estija

TALLINN FOOD FEST 2020

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje maisto šventėje Taline (Estijoje) TALLINN FOOD FEST 2020

(plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.profexpo.ee/foodfest/?lang=en   ir čia: https://www.tradefairdates.com/Tallinn-FoodFest-M6063/Tallinn.html

Taline maisto pramonės parodos vyksta kiekvienais metais: nelyginiais metais jų pavadinimas būna Tallinn Food Fair, lyginiais – Tallinn Food Fest.

TALLINN FoodFest  – tarptautinė maisto šventė pirmą kartą suorganizuota 2002 metais. Tai pat, čia gausiai organizuojami seminarai ir pristatymai. Tai puiki galimybė susipažinti su maisto pramonės specialistais ir įgauti daug naujos informacijos. Ši paroda jau tapo tradicija, į kurią atvyksta daug žmonių iš maisto sektoriaus.

Praeitoje parodoje dalyvavo 134 įmonės ir atvyko 8300 lankytojų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Maistas; Gėrimai; Tabako gaminiai; Parduotuvės; Restoranai; Maisto perdirbimo technologijos; Pakavimo medžiagos; Valymas ir higiena; Ekologiniai produktai; Indai; Įranga virtuvei; Stalo serviravimas; Sandėliavimas.

 

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.