2019-05-14 - 2019-05-17

TEXPROCESS TECHTEXTIL 2019

parodų centras Messe Franfurkt

Frankfurtas, Vokietija

TEXPROCESS TECHTEXTIL 2019

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti pirmaujančiose tarptautinėse tekstilės perdirbimo, neaustų ir minkštų medžiagų parodose Franfurkte (Vokietijoje)

(plačiau apie parodas rasite čia: http://texprocess.messefrankfurt.com/frankfurt/en/aussteller/willkommen.html)

Texprocess ir Techtextil 2019 – pirmaujančios tarptautinės tekstilės perdirbimo, neaustų ir minkštų medžiagų parodos organizuojamos kas antrus metus. 2015 metais į Texprocess atvyko 273 dalyvių ir 13 335 lankytojų, o į Techtextil atvyko 1 393 dalyvių ir 28 491 lankytojai. Šios parodos bus rengiamos kartu ir orientuotos į tekstilės perdirbimo paslaugas, mašinas ir medžiagas, tarptautinių drabužių gamybos inovacijas.

Pagrindiniai parodos sektoriai:   Moksliniai tyrimai; Plėtra; Planavimas ir konsultavimas; Technologijos; Pluoštas; Siūlai; Audiniai; Pinti – megzti audiniai; Neausti audiniai; Rengimas ir organizavimas; Kaitinimas; Tekstilės mašinos; Tekstilės apdaila; Mezgimo technologija; Siuvinėjimo technologija; Automatizavimas; Siuvimo, jungimo, tvirtinimo medžiagos; Namų tekstilė; Produktų perdirbimas ir apdaila; Energetika, oro kondicionavimas; Kokybės kontrolė; Tekstilės logistika; Informacinės technologijos; Mokymai ir žiniasklaida.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.