2020-11-03 - 2020-11-05

TRANSPOLAND 2020

EXPO XXI Warsaw parodų centras

Varšuva, Lenkija

TRANSPOLAND 2020

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje specializuotoje transporto ir logistikos parodoje Varšuvoje (Lenkija) TRANSPOLAND 2020.
Daugiau apie parodą rasite: http://trans-poland.pl/Home

Paroda Transpoland 2020– tai specializuotas B2B renginys. Ši paroda, tai puiki proga visiems lankytojams susipažinti su naujausiais produktais ir technologijomis, savo srities profesionalams panaudoti sukauptas žinias ir įgyti naujų.
Praeitų metų parodos lankytojai: transporto, krovinių ekspedijavimo, logistikos atstovai, importuotojai ir eksportuotojai, gamintojai ir distributoriai, ieškantys alternatyvių transportavimo sprendimų, muitinės, mokesčių, draudimo, finansų, sandėliavimo institucijų atstovai ir pan. Praėjusiais metais parodą aplankė 4500 lankytojų iš 34 pasaulio šalių, net 60% iš jų profesionalai. (Šiais metais tikimasi sulaukti apie 5500 lankytojų).
Savo produkciją, paslaugas parodoje pristatė 140 dalyvių iš 21 pasaulio šalies (Šiais metais tikimasi sulaukti apie 170 dalyvių). Praėjusių TRANSPOLAND parodų dalyviai, tokie garsūs ženklai, kaip: DB Schenker, Raben Group, DSV, M&M, FIEGE, C.H. Robinson, FM Logistic, PKP Cargo, Lithuanian Railways, Lufthansa Cargo, Lot Cargo, Baltic Rail ir kiti.

Parodoje eksponuojama: intermodalinis transportas (konteineriai ir kroviniai, transportavimo parkas, kėlimo ir sandėliavimo technika, uostai ir terminalai, vežėjai); kelių, geležinkelių, vandens ir oro transportavimas; krovinių ekspedijavimas, produkcija geležinkeliams ir aikštelėms, sandėliavimas ir vidinis transportavimas.

 

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.

change

Norite dalyvauti šioje parodoje?

Žiūrėti