2019-06-04 - 2019-06-07

TRANSPORT LOGISTIC 2019

Messe Munchen parodų centras

Miunchenas, Vokietija

TRANSPORT LOGISTIC 2019

UAB „Autarė” kviečia apsilankyti tarptautinėje logistikos, mobilumo, IT ir tiekimo grandinės parodoje Miunchene (Vokietijoje).

(Daugiau apie parodą rasite http://www.transportlogistic.de/en)

TRANSPORT LOGISTIC 2019 – tai tarptautinė logistikos, mobilumo, IT ir tiekimo grandinės paroda šiais metais vyks jau 16-ąjį kartą. Pirmą kartą paroda įvyko 1978 m. Ir rengiama kas dvejus metus. 2017 metais parodos plotas siekė 115 000 kv.m. Parodoje savo paslaugas pristatė 2 162 eksponentų iš 62 šalių, parodoje apsilankė virš 60 726 specialistų iš 123 šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Krovinių gabenimas ir logistikos paslaugos (jūrų logistika, vidaus laivyba, oro kroviniai, krovinių vežimas geležinkeliais, ekspedijavimo agentai, kelių transporto įmonės, skubios siuntos ir pasiuntinių paslaugos, konsultavimas, planavimas, tiekimo grandinės valdymas / 3PL, krovinių centrai); Vidaus logistika, sandėlių vadybos sistemos, auto ID, pakavimas (transportavimo pakuotės, krovinių tvirtinimas, transporto slėgimo matuokliai, krovimo aikštelės ir terminalai, moksliniai tyrimai ir plėtra); Krovinių gabenimo konteineriais sistemos (kelių transporto priemonės, geležinkelių transportas,  kombinuotos transportavimo sistemos, uostų logistinės sistemos  ir navigacija, logistinės sistemos oro krovinių pramonėje, vamzdynų transportas ir elektros energijosperdavimo sistemos, priežiūra ir remontas, degalinių įranga, apsaugos sistemos, transporto priemonių šaldymas / šaltos grandinės valdymas, moksliniai tyrimai ir plėtra); IT/Telematika, elektroninis verslas, telekomunikacijos (ryšių sistemos, duomenų apdorojimo sistemos, e-komercija ir e-verslo sistemos, transporto kontrolės ir DP sistemos, integruota eismo valdymo sistema ITMS, moksliniai tyrimai ir plėtra).

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.