2019-09-19 - 2019-09-21

VIV CHINA 2019

Qingdao World Expo City, China

Nandzingas, Kinija

VIV CHINA 2019

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje gyvulininkystės ir mėsos apdorojimo rinkos mugėje Nandzinge (Kinijoje)

(plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.vivchina.nl/en/Bezoeker.aspx)

VIV China 2019 – tarptautinė gyvulininkystės ir mėsos apdorojimo rinkos mugė, vykstanti kas dvejus metus. Pirmą kartą mugė surengta 2000 metais. VIV China yra “Feed to Food” B2B platforma, kuri apima visus sektorius gyvūninių baltymų gamybos grandinėje, nuo gyvulių pašarų gamybos iki tolesnio mėsos perdirbimo į maistą. Ši paroda yra aukščiausios kokybės prekybos renginys, priklausantis pasaulinio masto VIV renginių serijai. Atsižvelgiant į Kinijos reikalavimus modernizacijai, standartizuotos gyvulininkystės produkcijai, pakilusius gyvūnų sveikatos ir geresnės kokybės standartus, VIV China šiuo metu atlieka labai svarbų vaidmenį, jungiantį vietos ir užsienio pramonės šakas tam, kad atneštų kuo daugiau naudos Kinijos gyvulininkystėje.

2017 metais VIV China parodoje, vykusioje Pekine, dalyvavo 550 įmonių, demonstravusių savo produkciją, o parodoje apsilankė 15 049 lankytojų, iš kurių 2753 buvo iš užsienio šalių.

2019 metais paroda bus rengiama Jiangsu provincijoje, Nankino mieste, Nanjing International Expo Centre. Pastatytas 2008 metais Nanjing International Expo Centre yra sudarytas iš 8 skirtingų parodų salių, kurių bendras plotas viršija 160 000m2.

2018 VIV China konferencijų programa: “Vienas diržas, vienas kelias” forumas- gyvulininkystės susitikimas (temos: iniciatyvos “vienas diržas- vienas kelias” interpretavimas; atnaujintos pramonės veiklos kryptys ir atitinkamų šalių taisyklės; pramoninės gamybos ir vartojimo tendencijos; regioninės importo ir eksporto veiklos; pramonės investicijos ir bendradarbiavimo galimybės); “Poultry China 2018” (temos: ūkis ir gyvenimo sąlygos; naminių paukščių sveikata; vištienos ir kiaušinių perdirbimo rinkodaros tendencijos); “Swine China 2018” (temos: Kinijos kiaulių rinkos apžvalga; veisimas Europoje ir JAV; Pasaulio kiaulių veisimas ir genetika); “China Animal Waste Treatment Union Forum” (temos: gyvūnų atliekų apdorojimo technologija ir rinkos veikla); Gyvūnų gerovės seminaras (temos: tarptautinės gyvūnų gerovės gerinimo veiklos ir Kinijos gyvūnų gerovės progreso patirtys).

Pagrindiniai parodos sektoriai:  Maitinimas; pašarų ingredientai ir priedai; gyvūnų sveikata; veisimas/perinimas; ūkio produkcija; apdorojimas/tvarkymas; žiniasklaida/ konsultacijos.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.