2020-10-10 - 2020-10-14

WOOD PROCESSING MACHINERY 2020

kongresų ir konferencijų centras TUYAP air, Convention and Congress Center, Büyükçekmece

Stambulas, Turkija

WOOD PROCESSING MACHINERY 2020

AB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje medienos apdirbimo staklių, pjovimo įrankių ir rankinių įrankių mugėje Stambule (Turkijoje) WOOD PROCESSING MACHINERY 2019

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.woodmachineryistanbul.com/)

WOOD PROCESSING MACHINERY 2020 – tarptautinė medienos apdirbimo staklių, pjovimo įrankių ir rankinių įrankių mugė, vykstanti kasmet kartu su ,,INTERMOB‘‘, nuo 1988 m. Specializuoti ekspertai demonstruos naujausia techniką, mašinas, įrenginius ir gamybos metodus medienos pramonėje. Taip pat dalyviai pristatys naujausias tendencijas, naujoves bei bus puiki galimybė užmegzti naujus verslo kontaktus. Parodoje WOOD PROCESSING MACHINERY praeitais metais dalyvavo 842 dalyviai iš 34 pasaulio šalių ir užėmė 25 414 m2plotą. Čia apsilankė 65 828 lankytojai.

Pagrindiniai mugės sektoriai: Medienos apdirbimo mašinos; Frezavimo staklės; Dažymo ir surinkimo mašinos; Džiovintuvai; Impregnavimo išsaugojimas; Balinimo ir dažymo įrenginiai; Šaldymo įrenginiai; Pagalbinės mašinos ir įrenginiai; Perdirbimo padaliniai; Presai; Stiklo padirbimo staklės; Dulkių siurbliai; Pjovimo įrankiai; Rankiniai įrankiai; Medienos pjovimo staklės; Pneumatinė ir hidraulinė įranga; Baldų pramonė; Medžio padirbimas.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.