2021-11-30 - 2021-12-03

WOODEX MOSCOW 2021

parodų centras CROCUS EXHIBITION CENTRE (Crocus Expo IEC)

Maskva, Rusija

WOODEX MOSCOW 2021

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti 15-oje tarptautinėje specializuotoje medienos produktų bei medžio apdirbimo parodoje Maskvoje (Rusijoje)

(Plačiau apie parodą rasite čia: http://www.woodexpo.ru/en-GB)

WOODEX MOSCOW 2021 – tai tarptautinė specializuota medienos produktų bei medžio apdirbimo paroda, kuri vyksta kas dvejus metus nuo 1990 metų. Čia susitinka stambiausi tiekėjai, klientai ir ekspertai, kurių nuomonės lemia industrijos kryptis. Parodos metu vykstantys įvairūs seminarai – puiki proga išgirsti apie naujausias šios pramonės šakos technologijas bei tendencijas. Praėjusiais metais vykusioje parodoje dalyvavo 372 dalyviai iš 30 pasaulio šalių ir užėmė 8 214 mplotą. WOODEX MOSCOW parodą aplankė 9047 lankytojų iš 43 šalių.

Pagrindinės parodos tematikos: Mašinos, įranga, įrankiai medžio, popieriaus apdirbimui, medžio darbams, atliekų perdirbimui, baldų industrijai, medienos energijos gamybai, namų statybai;Medienos produktai: apdoroti miško produktai ir briketai, supjaustyti įvairios paskirties pusfabrikačiai, lentos, fanera, viršutiniai sluoksniai, stalystės dirbiniai, baldai, popieriaus ir medienos masė, kartonas. Technologijos: miško kirtimui, pirminiam ir tęstiniam medžio apdirbimui, ekologiniam gryninimui, atliekų perdirbimui ir regeneracijai, žemos kokybės medienos ar medienos atliekų gamybai, resursų tausojimui ir ekologiniam saugumui, medienos masės ir popieriaus industrijai. Medžio apdirbimo menas: prekės vartotojui, rankų darbo industrija, dailė ir meno kūriniai. Investavimas: produkcijos vystymo finansavimas, lizingas įrangai, investavimo apsauga.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.