Paslaugos

UAB Autarė siūlo integruotą paslaugų komplektą, sprendžiantį visus klausimus, su kuriais gali susidurti klientai ruošiantis ir dalyvaujant parodose arba lankant.

Informacija apie siūlomas parodas

Klientams siūlome didelį pasirinkimą savo atstovaujamų parodų visame pasaulyje.

Pateikiame išsamią informaciją apie parodas, jų ankstesnių sezonų statistinius duomenis. Šios medžiagos dėka, klientams paprasčiau apsispręsti, kurią specializuotą parodą(-as) pasirinkti šiam sezonui.

Image

Parodinio ploto rezervacija

Klientams siūlome didelį pasirinkimą savo atstovaujamų parodų visame pasaulyje.

Autarė, savo ilgalaikių ir tamprių santykių su parodų centrais dėka, savo klientams visuomet siūlo tik geriausias, bei turinčias patogiausią apžvalgą vietas ekspozicijų salėse.

Kelionė į parodą

Autarė siekia maksimalaus klientų komforto jiems ruošiantis į verslo kelionę. Mes užsakysime Jums lėktuvo bilietus ir transferą iki viešbučio, kelto bilietus, rezervuosime Jums viešbutį pagal pageidaujamą kainą ir viešbučio lokaciją, išnuomosime automobilį, įforminsime vizas, bei suteiksime visas kitas paslaugas, kad Jūsų verslo kelionė būtų kuo mažiau varginanti.

Transporto-ekspedijavimo paslaugos

Mūsų partneriai, pervežimo ir ekspedijavimo bendrovės, specializuojasi siūlydami muitinės dokumentų forminimo ir transporto paslaugas, atitinkančias dalyvavimo parodose standartus ir taisykles. Mes bendradarbiaujame tiks su patikimomis ir turinčiomis didelę darbo patirtį bendrovėmis.

Darbas parodos metu

Autarės darbuotojai ne tik organizuoja klientų dalyvavimą, tačiau rūpinasi jų interesais ir parodų metu.

Prižiūrime klientų stendo įrangos atitikimą užsakymams, jų vardu bendraujame su parodų organizatoriais, tvarkome kartais iškylančius nesklandumus, rūpinamės kitais klientų pageidavimais.

About

Parodų analizė

Autarė nuolat bendrauja su klientais ir pasibaigus parodoms.

Šių kontaktų dėka mes stengiamės išsiaiškinti dalyvavimo parodose atitikimą kliento lūkesčiams, užmegztų verslo ryšių efektyvumą. Šios analizės rezultatus mes pritaikome plėsdami organizuojamų parodų geografiją, bei teikdami naujas paslaugas.